UMH HEXAGON

PITNÁ VODA V KVALITĚ PŘÍRODNÍHO PRAMENE

Popis

UMH Hexagon je vodní filtr, který se snadno a rychle instaluje pomocí systému Plug-and-Play. Během několika minut ho můžete jednoduše umístit pod kuchyňský dřez doma nebo ve vaší kanceláři. Navíc je vhodný i pro použití ve zdravotnických zařízeních či firemních kuchyních. S UMH Hexagon máte zajištěnu nejvyšší kvalitu pitné vody bez složité a náročné instalace. Nový EVOdrink filter filtruje všechny běžné těžké kovy, hormony, pesticidy, bakterie, mikroorganismy, plísně, kvasinky, chlór, DDT, zbytky léků, mikro plastiková zrna a mnoho dalších látek z vody s téměř 99,99% účinností. Přitom stopové prvky zůstávají zachovány. Zvýšené množství fluoridů, dusičnanů nebo dusitanů v pitné vodě by mělo být odstraněno pomocí osmotických membrán – například AQUNA Osmose Light od společnosti Trimedea. Po procesu filtrace je voda oživena pomocí speciální technologie UMH. Toto zařízení obsahuje deset ručně vyrobených skleněných fiol, které vytvářejí stabilní energetické pole. Díky tomu molekuly vody opět získávají hexagonální strukturu, která umožňuje lepší buněčnou propustnost. Nový druh mosazi přináší ještě vyšší úroveň energie upravené vody. Při instalaci se připojí pouze jedna hadice od rohového ventilu k filtru UMH-Hexagon a druhá hadice vedoucí z Hexagonu zpět k existujícímu vodovodnímu kohoutku. Nemusíte se starat o složité úpravy vodovodního kohoutu, protože toto zařízení poskytuje dostatečné množství studené vody s průtokem 5-9 litrů za minutu. Tímto způsobem ušetříte vysoké náklady na instalaci, protože zařízení Hexagon může být snadno namontováno jakýmkoliv technikem. Při výměně filtru nebo při poruše lze snadno vzájemně propojit hadice, čímž je vždy zaručena bezpečná a nepřerušovaná dodávka vody

MEMBRÁNA Z AKTIVNÍHO UHLÍ

POPIS

EVOdrink filter je nový typ filtru, který využívá membránový adsorpční materiál z tkaného aktivního uhlí. Tento materiál má až desetkrát větší schopnost zachytit nečistoty než běžné blokové filtry s aktivním uhlím. Pokud jde o snížení obsahu těžkých kovů, jako je olovo, měď a dokonce rtuť, dosahuje účinnosti až 99,99 %, což je mnohem více než tradiční filtry s aktivním uhlím. Navíc má membránový filtr konstantní průtok 4 litry za minutu bez ztráty tlaku.Vyrobeno podle nejvyšších standardů kvality a s ohledem na udržitelnost a životní prostředí: Díky filtru EVOdrink si můžete kdykoliv vychutnat čistou vodu, která je navíc ideální i pro přípravu dětské výživy. A co je nejdůležitější – je zcela bez mikroplastů.

DOBA POUŽITÍ

Běžné aktivní uhlíkové filtry je nutné kvůli znečištění vyměnit nejpozději po 6 měsících. EVOdrink filter díky patentované antimikrobiální slitině ve všech komponentách, kterými voda prochází, včetně membrán, se nemůže znečistit a vydrží tak minimálně jeden rok.

VÝKONNOSTNÍ PARAMETRY

Průtok: 4 litry za minutu/kartuše při tlaku 2 bary
Délka: 9 3⁄4“ – 248 mm
Velikost pórů: 0,002 mikronu
Jemnost tkaniny: 0,5 mikronu (na povrchu)
Maximální kapacita: 10 000 litrů na každou patronu
Koncové uzávěry a síťka: PP
Filtrační médium: aktivní uhlí
Post filtrační vláknina: polyamid

Kontakt

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@bilit.cz

Třebízkého 873, 39002, Tábor

Otevírací doba kanceláře 9:00 - 17:00

12 + 2 =