Intenzifikace čističek odpadních vod (ČOV)

BIOSTABIL

BIOSTABIL je nový velmi účinný přípravek, který se používá jako ozdravná a intenzifikační mikrobiologická  náplň, pro všechny typy ČOV. 

Přípravek je vyráběn v několika modifikacích, pro domácí, městské a průmyslové čističky odpadních vod. Základní ukazatel pro daný typ přípravku je počet ekvivalentních osob (EO). BIOSTABIL příznivě ovlivňuje hodnotu rozpuštěného kyslíku O2 , množství a usaditelnost kalu a také tvorbu vláknitých organismů.

Snižuje hodnoty extrahovatelných látek –EL,CHSK, BSK, P,N(celk.) a odstraňuje nepříjemný zápach . Dávkování je vhodné upravovat a porovnávat se stavem ČOV v prvních týdnech aplikace a dosahovaných ukazatelů, včetně zápachu, vzhledu a usazování kalu.

 HYDROPACK

Je suchý granulát obsahující enzymy a bakterie, které produkují životaschopné spory, balené v snadno použitelném a ve vodě rozpustném sáčku. Pro domácí použití je možné rozdělit do cca 6 dávek. Pro průmyslové použití vhodíte do vody jeden sáček vážící cca 450g / ČOV, do lapače tuku nebo septiku, čerpací stanice, kalojemu, / a ten se rozpustí a uvolní do systému miliardy bakterií a enzymů. Tento produkt obsahuje hybridní bakteriální kultury, které mají schopnost rozpustit a strávit veškeré živočišné i rostlinné tuky, bílkoviny, celulózu, škroby a cukry. Ve formě prášku může být tento produkt skladován v opakovaně použitelném plastovém kbelíku, aniž by ztrácel účinnost. Neobsahuje kyseliny, ani zásady. Jeho bakterie a enzymy působí specificky a tak rychle, že se odpad rozloží, snižuje se BSK i CHSK a vyloučí se pachy. Dávka 450 g obsahuje obrovskou sílu miliard bakterií a je určen pro velké zátěže.

Kontakt

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@bilit.cz

+420 734 440 680 Ing. Jan Podlešák, jednatel

Třebízkého 873, 39002, Tábor

Otevírací doba kanceláře 9:00 - 17:00

14 + 4 =