Čištění podlah a nečistot

MICRO-FLOOR

Patří mezi novou generaci čistících přípravků. Jeho unikátní chemicko-biologické složení nabízí inovativní styl čištění porézních
i neporézních podlahových povrchů. Vyrábí se jako tekutý koncentrát, pro použití k čištění v gastronomických provozech
a potravinářském průmyslu.

Výrobek obsahuje synergickou směs bezpečných organismů typu Bacillus, volných enzymů a vybraných tenzidů.
Obsažené lipázové enzymy provádějí efektivní hydrolýzu tuků, olejů a mastnot.
Dochází tak k účinnější a rychlejší degradaci (rozkladu) organických materiálů, které se po čase tvoří na podlahovém povrchu.

Trvalé používání přípravku MICRO-FLOOR v průmyslových oblastech, institucích i domácnostech, zaručuje bezpečný a efektivní způsob čištění podlah, dlažby, spár a těžko dostupných míst.

BIONER

Je vyvinut speciálně pro použití ve strojích na mytí podlah a tepovacích strojích, ale pracuje stejně dobře i při manuálním použití s kbelíkem a hadrem. Vyhovuje všem, kdo hledají hospodárnost i kvalitu.Je silně povrchově aktivní. Protože málo pění, neohrožuje elektrické vedení vašeho strojního čističe. Stroje pracují snáz a rychleji. Je bezpečný i pro čištění pružných podlah, mramoru i betonu. Dále je vynikajícím pomocníkem k odstranění různých druhů skvrn a fleků na sedačkách v autě a autosedačkách kde běžné přípravky nezabírají.

ORANGE DAY

Orange Day je 100% citrusový čistící přípravek vyrobený z extraktu získaného z kůry a semen citrusů – pomerančových terpenů.
Orange Day má vynikající čistící schopnosti a může být použit pro široký okruh aplikací od čistění až po mytí a odstraňování plísní.
Práce s ním je příjemnější než s toluenem, acetonem (ketony), xyleny, 1,1,1 – trichlorethanem nebo ropnými deriváty. Jeho skvělé čistící vlastnosti se dají využít v mnoha odvětvích průmyslu a je velmi oblíbený i pro použití v domácnosti.

Odstraňuje asfalt, lepidla z etiket a reklam, nezaschlý polyuretan, silikon, šmouhy od mytí a a nánosy z podlah / po kolech vozíků/, různé barvy, laky, vosky, tuky ad. Po naředění vodou, je možné využít i jako univerzální prostorový desodorant ( odpady, odpadní nádoby.odpadní vozy pro komunální odpad apod.)
Uplatní se v průmyslu, autoservisech, reklamních společnostech, dopravě, gastronomii ad.

Kontakt

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

info@bilit.cz

+420 734 440 680 Ing. Jan Podlešák, jednatel

Třebízkého 873, 39002, Tábor

Otevírací doba kanceláře 9:00 - 17:00

1 + 15 =