Zde se nacházíte: Bilit.cz » O Nás

O Nás

Společnost BILIT s.r.o., byla založena roku 1995 jako jeden z distribučních článků mikrobiologických přípravků a speciální chemie z produkce společnosti BIOSYSTÉMY s.r.o. zejména v Pardubickém kraji. Od roku 2010 naše společnost rozšířila svoji působnost i do kraje Jihočeského a okolí a kromě mikrobiologicých přípravků začala poskytovat komplexní gastronomické služby včetně nabídky svozu biologicky rozložitelného odpadu (BRO), výkupu (použitých) potravinářských olejů a kontrolu a údržbu lapáků tuků. 
 
Rok 2010 se pro nás stal výzvou a zároveň příležitostí pro spolupráci s dalšími firmami, které se chtějí podílet na zavádění nového environmental systému BIOSYSTÉMY GROUP 2020
Environmental systém se začal formovat již od roku 2004, až v konečnou dnešní podobu.

Cílem tohoto systému je především pomoc gastroprovozům a potravinářskému průmyslu přizpůsobit svůj provoz a svoje technologické postupy současným legislativním nárokům ve vztahu k odpadním vodám a čistícím procesům. 
Pocit, že je u nás vody dostatek je velmi relativní. Tento stav se společně s kvalitou vod zhoršuje. Podle posledních studií se má u nás tento stav dramaticky projevit v průběhu následujících 20 let. Pracovat soustavně na zlepšení kvality vody je nutné. 
Možná máme skvělou příležitost začít právě teď s prevencí. Většina života na této planetě se odehrává ve vodě a samotný člověk je také převážně z vody. Je to tedy dobrá investice do nás všech.

 

*Biologické likvidace urychlenou konformací = BILIKUK®Tato sekce má další podstránky
Kontakt